Philips O'Neill TR55LX incelemesi Philips O'Neill TR55LX: Her cebe sığar

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Boyutları biraz büyük olsa da sunduğu ekstra özelliklerle beğenimizi kazanan bu ürün, kesinlikle tatminkar bir ses kalitesi sunuyor.

Sizi dış ortamdan soyutlama konusunda çok başarılı.

Kulak içine giren kulaklıklar kolay bir kullanım sunuyorsa da, bazı kullanıcılar için kulaklarının içine bir şey sokuşturmak hoş bir deneyim olmadığı gibi, bazı kullanıcılar da ses kalitesinden ödün vermek istemedikleri için kasnaklı kulaklıkları tercih etmekte. Philips'in, dalgıç kıyafetleriyle ünlü O'Neill markasıyla birlikte tasarlayıp ürettiği bu kulaklık, zorlu doğa koşullarına dayanacak şekilde üretildi. Pasif gürültü filtresine sahip olan kulaklık, oldukça rahat ve sizi dış ortamdan soyutlama konusunda çok başarılı. Bu bağlamda müzik dinlemeseniz bile sadece dış ortamdaki sesleri kesmek için örneğin uçakta ya da otobüste bu kulaklığı kullanabilirsiniz. Kulaklık biraz büyük fakat ses kalitesi oldukça tatminkar. Kopmalara dayanıklı şekilde üretilip tasarlanan kulaklığın kablosun çantanıza dilediğiniz şekilde tıkıştırabilirsiniz. Ayrıca özellikle bas seslere aşık okuyucularımız için bu kulaklıklar bir nimet.

Philips O'Neill TR55LX Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips O'Neill TR55LX
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Tip Kasnaklı
Frekans aralığı 12-24 KHz
Kablo uzunluğu 1.25 m
Mıknatıs ve empedans Neodmium, 32 Ohm
Diğer Zorlu doğa şartlarına dayanıklı, Pasif gürültü filtresi, Altın kaplama fiş

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

MSI 870a-g54 e kıyaslandığında bi fikri olan var mı?

Kulaklığı bugun aldım gerçekten pek güzel yaf. Baya yakışıklı, ses olayıda gayet iyi yemiz cam gibi ses var.

Şıklığına bir şey diyecek yok ama ses kalitesi bakımından hayal kırıklığı. Sennheiser hd 218 hatamdan sonra bunu almakla da hata yaptım. Dayanıklılık ve izolasyona önem verip ses kalitesinden ödün verebilecekseniz çekinmeden alabilirsiniz.

Bende aldım bir süre sonra kopmaz denilen kablo malesef koptu. Servis Çare bulamadı.. müşteri hizmetlerini aradım benimle dalga geçer gibi siyah klasik kablo kullanın dediler.. Hala beni arayacaklar PHILIPS e hiç yakışmıyor. MUSTAFA ACAR 532 4116478

İzolasyonu güzel. Bass da gerçekten fark edilir nitelikte. Fakat sanki tiz frekanslar biraz tıraşlanmış gibi. Ama yine de kullandığım onca kulaklık arasında favori ürünüm.

Sen de yorum yaz