Philips SHS8000 incelemesi Mp3 çalarınıza layık

Hem kaliteli ses sunan hem de uzun süre boyunca rahatça kullanabileceğiniz bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Kaliteli ses
  • Çengel tasarım
  • Altın kaplama giriş
Kullanıcıların çoğu MP3 çalar alırken gösterdiği özeni kulaklıklara göstermiyorlar. Oysa ki iyi bir kulaklıkla elde edeceğiniz ses kalitesi MP3 çalarınızın LED ekranından ya da takvim özelliğinden çok daha önemli. Dahası çoğu MP3 çalar iyi bir kulaklıkla gelmiyor. Philips SHS8000 hem kaliteli ses sunan hem de uzun süre boyunca rahatça kullanabileceğiniz bir ürün.

Kuvvetli Neodimyum mıknastıslara sahip hoparlörleri ile özellikle baslarda başarılı bir performans sunan kulaklıklar spor severlerin de hoşuna gidecek cinsten.Bunun sebebi ise çengel şeklindeki tasarım sayesinde kulaklıklar kulağınıza tutunması. Başka bir artı ise kulak içine giren lastiklerin dışarıdan gelen gürültüyü engellemesi.

Philips farklı kulaklar için 3 farklı boyda lastiği de kutuya dahil etmiş. 1.2 metrelik kabloya sahip Philips SHS8000'in 3.5 mm'lik jak girişi de altın kaplama. Böylece oksitlenmenin önüne geçiliyor ve temiz bir sinyal aktarımı sağlanıyor. Üründe gördüğümüz tek eksi ise herhangi bir ses ayar düğmesinin bulunmaması. Dolayısıyla sesi açıp kapatmak için MP3 çalarınızın menüsüne girmeniz gerekiyor.

Sonuç: Philips SHS8000, spor yaparken kullanabileceğiniz hem sağlam hem de kaliteli ses sunan bir kulaklık.
Philips SHS8000 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips SHS8000
Ürün Türü Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Kulaklık Stereo
Speaker Neodimyum
Arabirim 3.5 mm jak
Empedans 16 ohm
Kablo uzunluğu 1.2 m
Diğer 24k altın kaplama jak

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bu kulaklık işine aklım ermiyor. Sennheiser aldım ,tizler o kadar keskin ki müzik dinleyemez oldum :(

Sony den şaşmam iyi fiyata kesinlikle cok iyi işler cıkarıyorlar... digerlerine bakmam bile...western88

Sony ve Sennheiser varken Philipse bakılmaz.Philipsin farklı bir modeli var bende....Sonuna kadar açtığım zaman bile çoğu sesleri duymaktan zorlanıyorum.Ona verdiğim paraya acıyorum.Denemeden kesinlikle alınmaz.

Sennheiser kulaklık arkadaş bence bir arızası vardır veya sen equlazier ayarı yapmamışsındır...
Ama sony'den şaşmam.

Philipse çok önyargılı bakılmış yorumlarda.Sennheiser de kulalndım philipste philips fiyat performasda açık ara önde sennheiser e verilen o kadar paraya yazık.

arkadaşlar Sennheiser kulaklıklar için çok tiz, çok pahalı gibi yorumlar olmuş şunu unutmayınki verdiğniz parayı sonuna kadar hak ediyor ben 3 senedir Sennheiser CX-300 kullanıyorum ne bir ses bozulması ne bir arıza verdi. Şöyle düşünmek gerek ucuzunu alıp 3 ayda bir bozulmasımı yoksa birkere para verip senelerce üst düzey ses kalitesiyle müzik dinlemekmi?

Ayrıcak kulaklıkların karakteristik özellikleri vardı bunlara dikkat etmek ve ona göre almak gerekir. Muhtemelen tizlerden şikayetçi olan arkadaşta kendi kulağına uygun tıkacı bulamamıştır.

Unutmayın şöle bir söz vardır; UCUZUNU ALACAK KADAR ZENGİN DFEĞİLİM!

Philips SHS8000 bu kulaklık gerek bassları gerek tizleri çok iyi dengeliyor 4 yıldır kullanıyorum neredeyse hemen her gün kulağımda ve en ufak aksaklık yapmadı, tavsiye ederim bu modelini, diğer modellerinide denedim philips in ama bundaki performans hiç birinde yoktu..

Sen de yorum yaz