2024'te Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz En İyi Oyunlar

Android telefonlarda oynanabilecek en iyi oyunları mı arıyorsunuz? Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanan ve mobil oyunlardan vazgeçemeyenler için 2024 yılında oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunları sizin için listeledik.

2024'te Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz En İyi Oyunlar

Mobil oyunlar, sadece oynaması kolay ve erişilebilir oldukları için değil, aynı zamanda geleneksel oyunlara eğlenceli bir alternatif sundukları için çoğu kullanıcı tarafından oldukça seviliyor. Boyutlarından dolayı da indirmesi kolay ve hareket halindeyken anında oynanabiliyorlar.

Ancak bilgisayar veya konsollarda olduğu gibi, Android tarafında da oynayabileceğiniz yüzlerce seçenek var, bu da hangisini oynayacağınıza karar vermenizi zorlaştırıyor. Bu yüzden sizin için bu seçeneklerden birkaç tanesini ayırdık ve 2024 yılında oynarken gerçekten eğleneceğiniz birkaç oyunu sizin için sıraladık.

1. Among Us

Ekip çalışmasından sahtekarlık ve aldatmacaya kadar her şeyiyle Among Us, Android'deki en eğlenceli oyunlar listemize girmeyi başarıyor. Among ıs, oyuncuların bir uzay gemisi veya uzay istasyonundaki görevleri tamamlamak için birlikte çalıştığı bir çeşit sosyal çıkarım oyunu. Oyunda bazı oyuncular gizlice mürettebatı ortadan kaldırmaya çalışırken, diğerleri görevleri tamamlayıp oyunu kazanmaya çalışıyor.

2. Pokémon GO

Pokémon Go, Android'deki en popüler oyunlardan biri. Bunda adındaki "Pokemon" markasının etkisi büyük tabii. Bu artırılmış gerçeklik oyununu oynamak için oyuncuların ayağa kalkmasını ve sıcak evinden ayrılması gerekiyor. Oyun, yakalanacak çeşitli yaratıklarla doluyken, eğitmenler ile spor salonlarında savaşabilir, etkinliklere katılabilir ve diğer oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz.

3. Call of Duty: Mobile

Her eğlenceli Android oyun listesinde Call of Duty: Mobile mutlaka bulunur. Mobil cihazlardaki en iyi grafiklerden birine sahip bu Android oyunu, popüler Call of Duty serisini avucunuzun içine getiriyor. Oyun, yoğun çatışmaların olduğu çok oyunculu savaşlar ve eğlenceli bir battle royale modu sunuyor. Oyun içerisinde çeşitli haritalar, silahlar ve oyun modları bulunuyor.

4. PUBG Mobile

Tıpkı orijinal PlayerUnknown's Battlegrounds gibi, PUBG mobile da oyuncuları kendine hayran bırakıyor. Oyuncuların bir adaya paraşütle atladığı ve hayatta kalan son kişi olmak için savaştığı bir battle royale olan PUBG, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biri. Elbette isterseniz tek başınıza da oynayabiliyorsunuz.

5. Fortnite

Fortnite, oyuncuların sürekli küçülen bir haritada birbirlerine karşı savaştığı, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu. Ancak diğerlerinden farklı olarak eşsiz bir inşa mekaniği ve canlı sanat tarzı bulunuyor. Ayrıca geliştiriciler, oyuncuların ilgisini korumak için düzenli olarak güncellemeler sunuyor.

6. Clash Royale

Clash Royale, Android mağazasındaki en eğlenceli ücretsiz oyunlardan biri olarak listemize giriyor. Clash Royale, oyuncuların birlikler, büyüler ve savunmalar içeren kartları topladığı ve bunları yükselttiği çok oyunculu bir oyun. Oyuncular bu kartlarla kendi savaş destelerini oluşturuyor ve diğer oyuncular ile birbirlerine karşı yarışıyor.

7. Candy Crush Saga

Candy Crush Saga'yı aranızda duymamış olan yoktur. Bu oyun, oyuncuların seviyelerde ilerlemek ve hedefleri tamamlamak için şekerleri kaydırıp eşleştirdiği dünyanın en popüler eşleştirme oyunu. Renkli görselleri ve bağımlılık yaratan oynanışı ile Candy Crush Saga, yıllardır mobil oyun dünyasının vazgeçilmezi olarak konumlanıyor.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

2024'te Oynanabilecek En İyi Futbol Oyunları - Futbol Tutkunları Buraya!

En iyi hikayeli video oyunları (2024): Sıkı senaryoya sahip 8 oyun

En iyi korku oyunları 2024 - "Ben korkmam" diyenleri bile tir tir titretecek

En iyi FPS oyunları 2024: Tüm stresinizi atacağınız en iyi FPS oyunlarını listeledik

En iyi multiplayer oyunları: Arkadaşlarınızla doyasıya eğleneceğiniz en iyi multiplayer oyunları

En iyi açık dünya oyunları 2024! Birbirinden keyifli popüler açık dünya oyunlar

En iyi bedava oyunlar: Bedava oynayabileceğiniz mükemmel oyunlar

En iyi 10 savaş oyunu (2024 güncel liste)

2024'ün en iyi Roblox oyunları! Yaratıcı, eğlenceli, sürükleyici

2024'ün en iyi strateji oyunları! Birbirinden iyi 8 oyunu listeledik

En iyi PC oyunları (2024 güncel liste)

2024 Yılında Oynayabileceğiniz En İyi Mobil Oyunlar

2024'te oynayabileceğiniz en iyi Playstation 4 oyunları

İnternet olmadan oynayabileceğiniz en iyi mobil oyunlar