Android 4.3 hakkında her şey!

Birkaç saat önce tanıtılan Android 4.3 ve yeni Nexus 7 hakkında her şey, makalemizde!

Android 4.3 hakkında her şey!

Android 4.3 ve onunla çalışan yenilenmiş Nexus 7, Google'ın bugünkü etkinliğinde resmi olarak tanıtıldı. Android 4.3'e hemen yükseltebilecek cihazlar arasında diğer Nexus tablet ve cepler bulunuyor. Android 4.3'teki yeniliklerin en önemlileri arasında yeni kamera arayüzü, daha hızlı bir arayüz, Bluetooth Low Energy desteği bulunuyor. İşte Android'in son sürümünde yapılan en önemli geliştirmeler ve yenilikler!

Kısıtlı çoklu kullanıcı profilleri

Bu yeni işlev, kısaca Android 4.2'deki kullanıcı profili özelliğinin daha geliştirilmiş, tabletinizde ebeveyn denetimleri uygulayabildiğiniz bir hali. Kısıtlı profiller sayesinde uygulamaların performansını ve diğer hizmetleri oturum açan kişiye göre ayarlayabiliyorsunuz. Kısıtlı profiller, uygulama içi satın alma gibi işlevleri de kapatıyor.

Bluetooth'taki geliştirmeler

Bluetooth Smart olarak da bilinen Bluetooth Low Energy, aksesuarlarınızı Android'li cihazınıza çok fazla pil tüketmeden bağlamanıza izin veriyor. Bu geliştirme, özellikle akıllı saatler ve diğer giyilebilir teknolojiler için önem taşıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

oyun savelerini buluta aktarmak iyiymiş

Chromecast denilen şey Samsung smart tv'lerde bulunan Allsharecast'ın aynısı F6510 Smart tv'm ile aynı ağda bulunan bulunan Galaxy s3'üm sorunsuz şekilde bağlanıyor..

@25 Tem 2013 02:57 chromecast için 2 kat fazla para verip smart tv almana gerek kalmıyor. 500 liralık 102 ekran tv n takıp kullanabiliyrsun... farkı yokmu şimdi tekrar düşün

S3 ve Philips 46PFL7007 mütiş uyum içinde çalışıyor zaten

Ücretsiz standart Türkçe klavye yok mu, var da ben mi mağradan yeni çıktım?

Mesajı yazdım ama beğen dışında bir geri dönüş olmadı, demek ki hala yok :(

harika bir buluş küçücük tabletinizi dev ekrana alabiliyorsunuz mesela b sayarımı ı tv ye vga yada hdmi ile bağlayaıp uzaktan klavyeyle bağlayabiliyorum tv mi smart tv dönüştürebiliyordum bence kablosuz android cihazını kolaylıkla tv ye bağlamak çok kolay olacak dlna lı cihazlarlada tv yi cepe yada tablete bağlayabilirisiniz ama dlna lı cihaz tablet yada cep bulmak çok zor bulsanızda istediğiniz özelikleri olmuyordu bence CHORMECAST HARİKAA ADAMLAR ORDA 35 DOLARA SATACAK BİZİM FIRSATÇILAR 2 KATINA SATAR ARTIK....

Ise yaramayan isletim sistemi 2 pencere acinca you tubeden muzik dinleyemessiniz.

canli tv aktarilamiyor mesela uyanik tv onun icin bir ise yaramaz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir