Donald Trump'ın yeni hedefi: Star Wars!

Tepki çeken fikirleriyle gündemden düşmeyen ABD başkan adayı Trump, şimdi Star Wars'a kafayı taktı!

  • Levent Öztürk
Donald Trump'ın yeni hedefi: Star Wars!
Obama'ya Star Wars eleştirisi geldi!

ABD'de başkanlık seçimi kampanyaları sürerken, Başkan adayı Donald Trump, şu anki Başkan Obama'nın son basın konferansında Star Wars: The Force Awakens'ı izleyeceğini söyleyerek konuşmasını bitirdiğinden dolayı eleştirdi.

Trump, ciddi bir savaşın içerisinde olduklarını ve çoğu ABD'linin savaştan daha fazla umursadıkları bir film olsa bile, bir filmi izlemek için vakitleri olmadığını iddia ediyor. Trump, artık gerçek önceliklere önem veren bir lidere sahip olmanın vakti geldiğini söylüyor.

Tabii ki bu "liderin", Meksika sınırına devasa bir duvar kurmayı planlıyor veya 11 milyon göçmeni sınır dışı etmeyi planlıyor olması pek normal değil. Müslümanları ülkeye almamayı planlıyor olması da bir o kadar saçma görünüyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında, Star Wars izlemenin oldukça normal göründüğünü söylemek mümkün...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Donald Trump denen trollü kim muhatap alıyor ki? 0 çekmesi yüksek olasılık... ama amerikalıların zekasını düşününce...

@subita Aşağıladığın Amerikalıların ürettiği ürünleri kullanıyorsun bu da senin için bir tezat oluşturuyor. Amerikalılar aptalsa biz ne oluyoruz bir söylesene bana!

@05 Ocak 2016 20:00 hadi oradan cola otomatından beleş ürün almaya çalışırken ölen... Judie Foster'ı etkilemek için Ronald Regan'ı vuranın USA vatandaşı olması bile kanıtlıyor...

Amerikanın yarısı siyahi. Geriye kalan beyazların çoğu da ırkçılığa karşı kişiler. Trump'ın seçilerek iktidar olması, Windows Phone'un işletim sistemi kullanımında birinci olması ile aynı şey.. İMKANSIZ.

Manyak la bu adam...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost