Kazanan, şimdilik iPad mini!

Apple'ın yeni oyuncağı iPad mini, pahalı fiyatına rağmen, en dişli rakibine toz yutturuyor!

  • Ertuğrul Süngü
Kazanan, şimdilik iPad mini!
Apple stoklarını çoktan bitirmiş durumda

Şu bir gerçek ki, artık tablet üreticileri de tıpkı PC üreticileri gibi Apple'ın karşısında ne yapmaları gerektiğini çok iyi planlamaları gerekiyor.Teknoloji dünyasında eğer bir marka kendisini yeterince ispatlamışsa, gereğinden daha yüksek fiyatlara bir ürün satsa da anında alıcı bulabiliyor. Bu duruma harika bir örnek geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Apple iPad Mini'nin, Amazon Kindle Fire HD karşısında sağladığı üstünlük.

Amazon yaptığı son bir indirimle fiyatını 199 dolara kadar düşürdü. Ancak buna rağmen, 329 dolarlık fiyat etiketine sahip olan iPad mini'nin tüm stokları çoktan tükenmiş durumda; Kindle Fire HD ise henüz ilk partiyi bitirebilmiş değil. Birçok özelliğiyle iPad mini'den çok ama çok daha iyi olan Amazon Kindle Fire HD, ne yazık ki Apple isminin ötesine geçmeyi başarabilmiş değil. Şimdiyse gözler Apple'ın stoklarına çevrilmiş durumda; zira Amazon yaptığı indirim ile bundan üç hafta önceki satışlarına göre tam üç kat daha fazla satıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Sirf Apple diye alan beyin ozurlu amerikalilar sagolsun. Hamburger kafalilar.

@04 Kas 2012 15:11 hahhahaha çok komiksin

@04 Kas 2012 15:11 grezimonk? :)

apple fanları gerçekten görmemiş. yazık dıyorum başka bişe demiyorum

amazon kindle zaten şu anda anca nexusla yarışır ipad le yarışabilmesi için önünde daha çok uzun bir yol var ne yazık ki...

markaya tapınma.avi

amazon kendi sitesinde ipad miniden çok daha ucuz ve çok daha iyi oolduğunu yazmış. böyle bişey apple'ın sitesinde olsaydı (ipadin daha iyi olduğu falan) apple haterları çoktan ayaklanmışlardı..

The verge sitesinin incelemelerine bakmadan yorum yapmayın derim....

apple satar nokta

Sen de yorum yaz