Lumia 1020'yle en güzel fotoları siz çekin

Yılbaşında çektiğiniz fotoğraflarla öne çıkmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan cep bu olabilir!

Lumia 1020'yle en iyi yılbaşı fotolarını siz çekin

Yılbaşı gecesinin en renkli, en canlı, en yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını çekmek istemez misiniz? Nokia Lumia 1020, Nokia'nın yenilikçi PureView teknolojisi, ikinci nesil 41 megapiksel sensörü, altı lensli ZEISS optiği ve optik görüntü sabitleme özelliği sayesinde istediğiniz kareleri özgürce yakalayabileceksiniz. Nokia Lumia 1020'nin, az ışık performansı benzerlerinin üstünde olan kamerası yılbaşı gecesinin coşkusunda en iyi fotoğrafları çekmenizi sağlayacak.

Nokia'nın üstün PureView teknolojisinin yanı sıra Nokia Pro Cam ile zoom'u yeniden yorumlayarak kullanıcıların, gözün algılayabileceğinden daha fazla detayı tekrar tekrar keşfetmesini sağlıyor. Nokia Pro Cam, ayarların fotoğrafı ya da videoyu nasıl etkileyeceğini görsel biçimde gösteren güzel bir arayüz ile genellikle profesyonel kameralara özgü olan özellikleri (örneğin, beyaz dengesi, deklanşör hızı, ISO ayarları) sadeleştiriyor.

Yılbaşı gecesi fotoğraf çekerken en ihtiyaç duyacağınız özelliklerden biri de flaş olacak. Nokia Lumia 1020'nin yeni nesil güçlü Xenon flaşı ile hareketli nesneleri karanlıkta dondurabilir, çekim hızı ve güçlü flaş sayesinde daha kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, Nokia Smart Cam uygulamasıyla, Lumia 1020'nizle çekeceğiniz fotoğraflar için seçenekleriniz sonsuz!. Örneğin, her fotoğraf için 10 ayrı kare çekin. Fotoğrafta en iyi kareyi yakalamak için yüzleri değiştirin, isteğiniz nesneleri kaldırın, hareketli görüntüyü artırın, arka alanı bulanık yaparak nesneleri vurgulayın ve böylece mükemmel fotoğrafa ulaşın! İsterseniz yüzleri değiştirip arzuladığınız grup fotoğrafını yakalayın veya hareketli nesneleri kaldırıp istenmeyen görüntüleri sahneden çıkarın! Ya da bırakın hareketli nesneler bir karede bir araya gelsin, doğanın dinamizmi fotoğraflarınıza yansısıni

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Kamerasi rakipsiz en az bi sene

Bu telefona şapka çıkartılır :)

Nokia baya bağış yapıyor anlaşılan

Ne Bi senesi Nokia yenisini çıkarana kadar en iyisi o adamlar canın nikonlarla fotoğraf çekiyor kamerada yanına yaklaşacak bitane daha yok

Nokia diye diye öldünüz anladik kamerasi iyi bu kadar reklam fazla alacak olan bile almaz artik

Kamerası gerçekten mükemmel.

Kamerasına kimse laf edemez ama 2 bin liralık telefonda bu ekran bu kasa hiç olmamış. Sadece kamerası için alacaksam zaten daha iyi bir kamera alırım.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost