Next Lock Screen'e parmak izi işlevi geldi!

Microsoft'un Android için geliştirdiği kilit ekranı uygulaması, artık yeni yeteneklere sahip!

  • Zeynel A. Öztürk
Next Lock Screen'e parmak izi işlevi ve fazlası!

Android için yeni uygulamalar yayınlamaya doymayan Microsoft, bu arada uygulamalarını güncellemeyi de ihmal etmiyor. Şirket, Android için sunduğu kilit ekranı uygulaması Next Lock Screen'i bir dizi yenilikle güncelledi.

Next Lock Screen'i 2.6 sürümüne yükselten güncelleme içerisinde parmak iziyle oturum açma, sıkça konuştuğunuz veya yazıştığınız kişilerin gösterilmesini sağlayan Smart Contacts, evdeyken veya işteyken kilit ekranını kapatmanıza izin veren Smart Lock, konum tabanlı duvar kağıtları gibi yenilikler bulunuyor. Bu son işlev sayesinde ev, iş veya otomobiliniz için farklı duvar kağıtları seçebiliyorsunuz.

Microsoft Garage projelerinden biri olan Next Lock Screen, Google Play'deki en iyi kilit ekranlarından biri olarak değerlendiriliyor.

Next Lock Screen ve Arrow Launcher, Android'li telefonunuzda en iyi Microsoft deneyimini yaşamak isteyenler için vazgeçilmez uygulamalardan. Bu uygulamalar geliştikçe Microsoft'un Android'i birincil mobil işletim sistemi olarak kullanmaya başlaması, aslında şaşırtıcı olmayacak.

Google Play Store bağlantısı: Next Lock Screen

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Parmak izinizi çaldırmak için şahane yöntem.

iş mi şimdi bu lumia'lar dururken

Microsoft'un hafiften bir Android aşkına kapıldığını görmüştük zaten..

Saçma sapan duvar kağıtlarıyla uğraşacaklarına güvenlik sorununu halletsinler. Next Lock Screen uygulaması Cihaz Yöneticisi olarak atanmıyor. Şifreyi girdikten sonra 5 yaşındaki çocuk bile kilit uygulamasını çok rahat kaldırabilir. Bir kilit ekranının cihaz yöneticisi olamaması utançtır rezilliktir.... CM Locker 100 kat daha güvenli ve işlevsel. Üstelik Türkçe.

@24 Şubat 2016 19:40 cihaz yöneticisi olarak atanabiliyor menüleri karıştır bulursun

Windows Phone benim için bitmiştir. Artık Androidciyim. Bekle beni S7....

İyi ki bıraktığım platform. Beklentileri karşılayamadılar.

parmak izi veritabanı konusunda adamlar çalışıyor :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost