Nokia Lumia 530, ABD'de görünmüş olabilir!

İnternete henüz sızan bu bilgiler, Nokia'nın yeni bütçe dostu Lumia'sına ait olabilir mi?

Lumia 530, ABD'de görünmüş olabilir!

FCC (Federal Muhabere Komisyonu), henüz duyurulmayan telefonlardan haber almak için iyi kaynaklardan bir tanesi. Bu kez ortaya çıkan telefon ise 4.3 inç'lik RM-1018 (muhtemelen Nokia Lumia 630).

Bütçe dostu Lumia 520'yi temel aldığı iddia edilen Lumia 630, bir süredir piyasada olan selefini yenilemeyi amaçlıyor olabilir. PhoneArena'ya göre FCC'de yer alan bilgiler, telefonun ekran boyutunu söylemese de ölçülerinin 62.3 x 119.7 mm olduğunu söylüyor. Bu ölçüler ise 4.3 inç'lik bir ekran için ideal bir kalıp oluşturuyor.

FCC kaydında ortaya çıkan diğer özellikler arasında bir microSD kart slotu, çıkartılabilir pil, Wi-Fi, 3G, Bluetooth ve GPS desteği var. Windows Phone ve Nokia imzasını taşıyan bu cebin Lumia olacağı kesin gibi. Modelinin Lumia 530 olup olmayacağını ise ancak zaman gösterecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Adam gibi bir telefon istiyoruz artık mesela üst düzey bir amiral gemisi yapsanız güncelleme getirilmeli çabuk gelse onlar hafızalar düşük ve orta seviye cihazlarda biraz daha yüksek gelse olmaz mı? En düşük 16gb olmalı hafıza bana kalırsa be flaşlız düşük seviyedeki telefonlara purewiev sensor koyulsa ne kadar iş görür karanlıkta gece çekimlerinde haksızsam veya haklıysam düşüncelerinizi paylaşın.

yetkili birisi yazıdaki 630 u bul değiştir ile 530 yapsın. yanlış yazılmış.

ölü markanın ne reklamını yapionuz?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir