Philips: Meydan okuyun, dev ödülü kapın

Philips herkesi internette "meydan okumaya" çağırıyor. Üstelik işin ucunda çok büyük bir ödül de var

Philips: Meydan okuyun, dev ödülü kapın

Philips Tüketici Ürünleri, son günlerin en popüler sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinden yeni bir yarışma başlattı. Katılımcılardan Philips ürünlerinin gelişmiş özellikleriyle üstesinden gelebileceğine inandıkları bir meydan okuma fikri geliştirmeleri isteniyor. Philips'in global olarak yürüttüğü "Değer Kampanyası" kapsamında Twitter üzerinden gerçekleştirilen bu yarışmayla Philips Tüketici Ürünleri'nin üstün taraflarının vurgulanması amaçlanıyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler meydan okuma fikirlerini ya da çektikleri bir resim veya videoyu www.twitter.com/Philips_vs'a gönderiyor. Twitter'ın 140 karakter sınırlaması dışında herhangi bir sınırlama bulunmayan yarışmaya isteyenler birden fazla öneriyle katılabiliyor. En yeni "tweet"lerin ön plana çıktığı ve en iyi girişlere ait görüntülerin yayınlandığı yarışma sayfası, www.twitter.com/Philips_vs, büyük ilgi çekiyor.

Ürün test ekibi ve birim görevlilerinin aralarında bulunduğu jüri tarafından seçilecek olan meydan okuma Philips tarafından kabul edilmiş sayılacak. Tarafsız bir ortamda gerçekleşecek mücadeleyi Philips'in kazanıp kazanamadığını gösteren bir film hazırlanacak. En iyi meydan okuma fikrini bulan yarışmanın galibi Philips Cinema 21:9 TV ve Philips Ambisound Soundbar ile ödüllendirilecek. Yarışmanın galibi muhteşem Philips ürünlerinin yanı sıra hazırlanacak film sayesinde sonsuz internet şöhretinin de sahibi olacak.

Yarışma, İngiltere, ABD, Çin, Hindistan, Brezilya, Rusya, Ukrayna, Polonya, Türkiye, İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç ve Danimarka'nın da aralarında bulunduğu birçok ülkede Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek.

Yarışmaya nasıl katılınacağına dair ayrıntılı bilgiye http://www.philipsvs.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Siz de www.twitter.com/Philips_vs adresinden Philips'e meydan okuyabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hah ben philips markasından hiç haz etmeyen birisiyim. acaba direk philips in ürünlerini alt etsem? o zaman bana yinede hediye verebilirlermi? (hediyesi başka marka olsun lütfen)

mp3 player ını aldım berbat, tv sini aldım 3 senede gereksiz yere bozuldu, telefonunu aldım anlatmaya bile değmez kalitesiz.

hangi ürününde yarışmamı isterse buyursun o bana gelsin.

son kez şunuda söylemeliyim eskiden çok kaliteli görünen philips markası artık etiket fiyatlarına baktığınızda (sizde deneyin) soldan sağa (düşük fiyattan yükseğe), en solda yer alıyor. misal minton sunny philips sonra orta kaliteler.

woodo arkadaşımızın dediklerine harfiyen katılıyom.. kalite olarak bayağı bi sürünme modundalar...

woodo bende sana katılıyorum.

Yapmayın arkadaşlar haksızlık ediyorsunuz firma her kesime göre ürün üretiyor siz düşük seviiyedekileri alıp kullandıysanız bunun suçunu PHILIPS e atmayın bence hala değerli bir marka ve güvenilmez değil özellikle avrupa üretimi ürünleri süperdir..televizyonu meselesinde ise suç onda değil rekabet için ucuz üretimlerde sunuyor ülkemize gelen ürünlerin çoğu fiyat politikası nedeniyle orta sınıf üretimler ithalatçılara kızın bu konuda....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir