Playstore'da Sleeping Dogs için büyük indirim

TTNet, oyun platformu PlayStore'da bu sevilen oyunu önemli bir indirimle satışa sunuyor!

Playstore hafta sonu kampanyaları devam ediyor!
72 TL yerine 18 TL

TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, popüler oyunlarda büyük indirimler sunmaya devam ediyor. Yeni kampanya kapsamında Playstore'da, "Sleeping Dogs" fırtınası esiyor. Oyunseverler bu muhteşem oyuna yüzde 75 indirimle, 72 TL yerine sadece 18 TL karşılığında sahip olabilecekler.

Playstore haftasonu kampanyasında bu kez, hikâyesi Çin'in karanlık sokaklarında geçen "Sleeping Dogs" oyunu özel bir kampanyayla oyunseverlerle buluşuyor. Playstore'un yeni kampanyasında kullanıcılar "Sleeping Dogs " oyununa yüzde 75 indirimle sahip olabilecekler. Oyunseverler bu inanılmaz indirim oranı ile 72 TL olan oyun için sadece 18 TL ödeyecekler.

Kaçırılması güç bu fırsat, 22 Ekim tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

steam summer sale'de 6 küsür dolara almıştım. gerisini siz düşünün.

TTNet uzak dursun

steamda zaten 6.24 doları görüyor. 13 TL ye mal olduğunu düşünün. Ayrıca rus satıcılardan TF2 veya Dota2 key karşılığında hemen hemen yarı fiyatına alabiliyorsunuz. Yani vereceğiniz para max 10 tl olacaktır. Dlc ler içinde aynı şekilde.

ttnet bedava yapsa gene indirmem.

bedava varken niye parayla alalımki.

@19 Eki 2013 12:44 sanata ve emeğe saygın olmadığı için olabilir.

Steam den indirimli almıştım aynı fiyata oynamayan varsa alsın tavsiye ederim orta düzey bir bilgisayarda orta derece grafiklerde oynanabilir iyi bir makinada tadından yenmez

ps3 bedava verdi bunu aylarca indirmedim konsola

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir