Galaxy S7 ve S7 Plus'tan çizimler sızdı!

Samsung'un yakında tanıtacağı yeni Galaxy'lerinin çizimleri, telefonları ilk kez görmemizi sağladı!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S7 ve S7 Plus'tan çizimler sızdı!

Samsung'un MWC 2016'da tanıtacağı yeni nesil telefonlarından ilk kareler ortaya çıktı.

GSMArena'nın Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus'a ait olduğunu iddia ettiği bu çizimler, aksesuar üreticisi ITSkins sayesinde gün yüzüne çıktı. Çizimler, şu anki Galaxy S6'ya çok benzediğinden bazılarını hayal kırıklığına uğratabilir. Bununla birlikte iddiaya göre Samsung, bu sene daha büyük ekranlı bir S7 Plus tanıtacak. Galaxy S7'yle aynı tasarıma sahip olacağı söylenen S7 Plus, 163.32 x 82.01 x 7.82mm ölçülerinde olacak.

Sızıntıda görünenleri doğrulamak mümkün olmadığından, çizimlere şimdilik kesin gözle bakmamakta fayda var. Samsung'un yeni telefonlarının Şubat sonundaki MWC 2016'da tanıtılması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Metal kasali S3 olmus bu. XD

Ulan sanki çığır açacak tasarım yapıyorlar gibi saklıyorlar. Gene aynı, gene aynı. S7 yap Plus ekle bitti gitti. Böyle tasarım politikası mı olur.

s7 plus ne be! s7 edge olmasın? veya edge plus?

Olacak gibi değil bence Samsung +(plus)'ıda Apple'dan araklamış(!)

@08 Aralık 2015 15:28 Samsung un çok eskiden de plus isimli telefonları vardı Bkz: Galaxy S Plus, Ace plus, Grand neo plus ve daha birçok plus isimli telefonu vardı ama apple çalınca sesinizi çıkaramıyorsunuz pro ve plus ekini Samsung apple dan önce kullandı

@08 Aralık 2015 15:28 peki iphone 6 plus mı önce çıktı yoksa galaxy not mu? Önce galaxy tab pro çıkgı sonra ipad pro. Ekranı bölme zaten samsung tabletlerde vardı sonradan ipada geldi.

usb 3.0 ile gelir umarım

Yok hic de merak etmiyorduk hic heyecanlanmadik. Xiaomi daha cok heyecanlandiriyor

Sen de yorum yaz