Sızan Galaxy Book Flex 5G Tanıtımında Apple'a "Taş" Geldi

İnternete sızan Galaxy Book Flex 5G reklamında Samsung'un uzun süredir açıkça "sataşmadığı" Apple'a bir gönderme yaptığı, belki daha doğrusu gönderme yapmaya çalıştığı ortaya çıktı!

Sızan Galaxy Book Flex 5G Tanıtımında Apple'a Taş

Samsung'un Apple'a açıkça taş attığı reklamlara uzun zamandır rastlamıyoruz. Ancak Koreli dev, zaman zaman karşılaştırma yapmaktan vazgeçemiyor. Sızan Galaxy Book Flex 5G videosunda da böyle bir karşılaştırma var.

Kısa videoda Apple II ve Commodore 64 gibi cihazlara gönderme yapılıyor ve Galaxy Book Flex 5G'nin çok daha üstün bir bilişim çözümü olduğu sonucuna varılıyor. Aradan geçen 40'ın üzerinde sene varken Samsung'un böyle bir karşılaştırma yapması tamamen merak konusu. Reklamda size "eskiyi geride bırakın" mesajı verilmek isteniyor, ancak bu kadar genel bir mesajın ne kadar etkili olacağının değerlendirmesini de size bırakıyoruz.

Galaxy Book Flex 5G, önceki raporlara göre Samsung'un piyasadaki notebook'larını bir miktar geliştirecek. 2-in-1 yapısına sahip laptop, S Pen desteği ve 10. nesil Intel işlemciyle gelirken, 12GB RAM 512GB SSD depolama, AKG hoparlörler ve Thunderbolt 3 portu dahil bir dizi modern bağlantı seçeneği sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ayrıca Windows 3.1 de var. Biraz fazla eskiyle kıyaslama yapmışlar. Fazlasıyla eski hatta.

Sen de yorum yaz